Рисунки на деца от Етрополе

Класиране в конкурса„Мисия Будител“ 2020 организиран от Областна администрация Софийска област

Класиране „Мисия Будител“ 2020

Резултати от конкурса за рисунка и есе „Мисия Будител” – 2020, организиран от Областна администрация на Софийска област.
Поради големият брой отлични есета, отговарящи на изискванията, не е извършено класиране на първо, второ и трето място в отделните категории. Отличени са най-добрите есета, написани от учениците 5-11 клас. Всички автори ще получат награда и грамота на областния управител за отличното си представяне в конкурса.
Отличени в конкурса за есе „Мисия Будител” – 2020 – /по азбучен ред/

  1. Александър Дурев – 6 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  2. Анастасия Николов – 8 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  3. Борислава Великова – 7 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  4. Диана Владиславова Иванова – 7 клас – ОУ „Никола Йонков Вапцаров” – гр. Ботевград
  5. Димитър Светославов Иванов – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  6. Иванина Иванова – 11 клас – ППМГ „Акад.Проф. д-р Асен Златаров” – гр. Ботевград
  7. Ивона Тодоров – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  8. Йоана Йорданова – 7 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  9. Надя Николов – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  10. Мартин Росенов Иванов – 6 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
  11. Никола Ивов – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  12. Персиана Михаелова Цанкова – 8 клас ПГ „Константин Фотинов”- гр. Самоков
  13. Тереза Красимирова Георгиева – 6 клас – ОУ „Отец Паисий” – с. Врачеш
  14. Тонислав Владимиров Тониев – 7 клас – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  15. Цветан Николов – 7 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  16. Яна Борисов – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  17. Яница Божидарова – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
    Отличени в конкурса за рисунка „Мисия Будител” – 2020 – /по азбучен ред/
  18. Аллисан Теодорова Кръстева– 1 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  19. Валентин Василев и Слави Иванов – 2 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
  20. Валентин Крумов Георгиев – 4 клас – Второ ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  21. Васил Стоянов Димитров – 4 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
  22. Георги Георгиев Георгиев – 1 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
  23. Дария Василева Цветкова – 2 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
  24. Дария Радославова Цветанова – 4 клас – ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
  25. Доротея Димитрова Низамова – 3 клас – ОУ „Васил Левски” – гр. Правец
  26. Иван Диков – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  27. Карина Веселинова Георгиева – 1 клас – ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
  28. Максим Рангелов – 2 клас ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  29. Мария Димитрова – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  30. Марти Ценов – 1 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  31. Нели Ивова Зоранова – 3 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
  32. Николета Емилова Георгиева – 3 клас – НУ „Тодор Г. Влайков” – гр. Пирдоп
  33. Петър Петров Иванов – 3 клас – СУ „Христо Ботев” – гр. Драгоман
  34. Радославка Нейденова – 4 клас – ОУ „Васил Левски” –– гр. Правец
  35. София Сингос – 4 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  36. Тодор Артинов Тодоров – 3 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
    За отлично представяне в конкурса „Мисия Будител” – 2020 с приз и грамота на областния управител се удостояват следните училища:
  37. ОУ „Отец Паисий” – с. Врачеш
  38. ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
  39. ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
  40. Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  41. СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
  42. ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
  43. Второ ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
  44. СУ „Христо Ботев” – гр. Драгоман
  45. ОУ „Васил Левски” – гр. Правец
  46. ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
  47. НУ „Тодор Г. Влайков” – гр. Пирдоп
    Заради въведените противоепидемични мерки във връзка със заразата COVID-19, тази година няма да има официална церемония по връчване на наградите в Областна администрация на Софийска област на победителите в конкурса. Отличените ще бъдат информирани допълнително как ще получат своите награди.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.